Develop Specstal

Зносостійкі сталі

Зносостійкі сталі

Ми готові виконати поковки/виливки зі зносостійких марок сталі на замовлення.
Цей тип сталей має надвисокі здібності у збереженні лінійних розмірів і механічних властивостей при впливі високих температур, тертя, а також має високу абразивостійкість.
ЧХ-3, 160Х32Н5 (бідулоїд), В2Ж (для авіаційних агрегатів)

Даний тип сталі проходить гарячу деформацію в потрібну вам геометрію (розміри) методом вільного кування на молоті та пресі. У разі вимоги стандарту чи конструкторської документації виготовлення провадиться ливарним способом.
Кінцевий профіль нашої продукції можна замовити у вигляді  валів, дисків, смуги, блоків, пластин, кілець.
Готові зробити попередній розрахунок вашої заявки, для цього просимо заповнити наведену нижче форму.

Залишіть заявку для прорахунку

Ми з радістю допоможемо Вам обрати оптимальний варіант за доступною ціною. Наші досвідчені фахівці з радістю нададуть Вам професійну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання. 

Наші переваги

Ательє

Так, ми є саме ательє з повним металургійним циклом у виробництві спеціальних сталей у поковках або виливках. Усі процеси підпорядковані потребам споживача. Мобільність та постійна готовність виробництва виконати вимоги споживача є пріоритетними.

ЯКІСТЬ СТАЛІ

Наші постійні клієнти характеризують двома словами — «стабільно висока». Забезпечується індивідуальним підходом до виконання замовлень. Мовою УЗК — група якості поковок 2N-3N при виплавці ковальського зливка відкритим індукційним переплавом.

Мала Тонажність партій

Це наша найголовніша перевага. «Монтажна плавка» від 130 кг у спеціальних сталях дають нам можливість виготовити та поставити в короткі терміни потрібні заготівлі. Але якщо вам потрібні заготівлі 3, 6, 10 тонн ми це виконаємо.

СТАНДАРТИ

Ми виготовляємо сталі у стандартах ГОСТ, ТУ, ДСТУ. За окремим узгодженням виготовляємо сталь у стандартах DIN, AISI, EN.

ukUA