Develop Specstal

Відповіді на запитання

Поковки - виробляються у вигляді валів, дисків, кілець, втулок, пластин і блоків. Ці заготовки є найкращим рішенням у разі пред'явлення високих вимог споживача щодо механічних властивостей та терміну служби виробу. Адже вони виготовляються методом вільного кування на молоті або пресі, і сталь, що пройшла обтискання і деформування вільним куванням, та має найбільш щільну структуру, і в процесі експлуатації мають кращу стійкість ніж гарячекатаний метал.

Виливки - найпростіший спосіб отримання заготовок зі складною геометрією, коли потрібно отримати заготовку близьку до конфігурації майбутньої деталі ливарним способом без гарячої деформації металу.

Ні! Всі поковки виготовляються тільки на замовлення, і припускають певний час виконання вашого замовлення. . Заповнити форму "Заявка на прорахунок"

Кожне замовлення для нас є унікальним, як і підхід до клієнта. Ми завжди перебуваємо в стані «швидкого старту» і готові розпочати роботу над вашим замовленням. При виборі технологічного шляху руху замовлення ми вибираємо таку форму заготівлі, яка зможе забезпечити максимальний уков – найкращу якість. Приблизні терміни від початку процесу виплавки сталі до передачі спливає 20-30 календарних днів. Після виконання замовлення ми його одразу передаємо замовнику і не зберігаємо його у себе. Бувають винятки, коли замовлення здається за 7 днів, а бувають замовлення коли забезпечити термін менше 45 днів неможливо через складність технологічного ланцюжка і нюансів. Але ми завжди прагнемо зробити Ваше замовлення якнайшвидше.

Якщо вам потрібно порахувати приблизну ціну вашого замовлення, формула проста: беремо середню ринкову вартість прокату (але з урахуванням ковальських напусків) додаємо послуги ковальського переділу і вийде ціна. Але є винятки, є марки сталей, які ми робимо за ціною прокату, а є марки сталей, які в поковках ми продаємо дешевше.

Ми працюємо лише за передоплатою, її розмір варіюється. Без неї ми не зможемо розпочати роботу над вашим замовленням.

Ми працюємо тільки за передоплатою, її розмір варіюється. Без неї ми не зможемо розпочати роботу над вашим замовленням.

Якщо ви не знайшли в перерахованих марках сталей свою марку, це не означає, що ми не зможемо її зробити. Навпаки! Всі зазначені марки стали виготовлені у процесі виконання замовлень. Тому обов'язково вказуйте марку сталі, яка вказана в кресленні.Дуже часто до нас звертаються з формулюванням, наприклад "Мені потрібне коло такого от діаметра!?" Часто не зовсім розуміють зустрічне питання "Який чистовий діаметр?", гірше справи якщо ставимо наступне питання "І яка чистова довжина і кількість штук?". Слід майже "істерика" - "МЕНІ ПОТРІБНЕ КОЛО ДІАМЕТРОМ ТАКИМ ТО ДОВЖИНОЮ 6, 3 або 2 метри стільки то тонн!" Ми не виробляємо гарячекатаний прокат зі спецсталей – ми робимо поковку! Тому уточніть у вашого архітектора, технолога, начальника постачання і т.д. Чистові розміри та кількість штук деталей, і ми самі визначимо як найкращим способом виготовити та поставити необхідні заготовки для вашого виробництва. Завжди пам'ятайте, що спосіб виготовлення - вільне кування, це спосіб деформації металу в основному відбувається між 2-ма плоскими бойками. І за рахунок ковальського напуску завжди можна отримати необхідний профіль, будь то коло, кільце, прямокутник і т.д.

Так можете! Але перед відправкою машини повідомте висоту від землі вашої машини, і якщо вона менше 3-х метрів, велкам.

Да можемо! Направте всі вихідні дані, і будьте готові відповісти на всі питання.

ukUA