Develop Specstal

Порізка заготовок на стрічкопильних верстатах

Порізка заготовок на стрічкопильних верстатах

Ми готові зробити порізку ваших заготовок у найкоротші терміни на стрічкопильних верстатах. Порізка ведеться на стрічкопильних верстатах::

СЛП – 8530 – круглого перерізу діаметром до Ф300мм, або прямокутного перерізу до 300х300мм;

СЛП – 8550 – круглого перерізу діаметром до Ф500мм, або прямокутного перерізу до 500х500мм;

Порізка ведеться лише  відпалених та нормалізованих заготовок твердістю до 300НВ. Матеріали для різання: сталь, спеціальні сталі, чавун, бронза, алюміній, титан і т.д.

Порізка на стрічкопильних верстатах дозволяє здійснювати не тільки порізку стандартних заготовок (коло, смуга, труба і т.д.), але й даэ змогу отримувати заготовки в профілях, які можна отримувати з поковок (див. розділ СЕКРЕТИ). На відміну від плазмового різання, порізка на стрічкопильних верстатах не призводить до загартування та обезуглерожування вашого металу. Також ми маємо великий досвід різання заготовок з різних марок сталей.

Для ефективної співпраці 

 • Rectangle 25 (1)
  Марка сталі
 • Rectangle 25 (1)
  Кількість штук
 • Rectangle 25 (1)
  Росторово-габаритні розміри деталей (заготівель)
 • Rectangle 25 (1)
  Виміри фактичної твердості
 • Rectangle 25 (1)
  Короткий опис завдання на різання (за наявності)

Залишіть заявку для прорахунку

Ми з радістю допоможемо Вам обрати оптимальний варіант за доступною ціною. Наші досвідчені фахівці з радістю нададуть Вам професійну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання. 

Наші переваги

Ательє

Так, ми є саме ательє з повним металургійним циклом у виробництві спеціальних сталей у поковках або виливках. Усі процеси підпорядковані потребам споживача. Мобільність та постійна готовність виробництва виконати вимоги споживача є пріоритетними.

ЯКІСТЬ СТАЛІ

Наші постійні клієнти характеризують двома словами — «стабільно висока». Забезпечується індивідуальним підходом до виконання замовлень. Мовою УЗК — група якості поковок 2N-3N при виплавці ковальського зливка відкритим індукційним переплавом.

Мала Тонажність партій

Це наша найголовніша перевага. «Монтажна плавка» від 130 кг у спеціальних сталях дають нам можливість виготовити та поставити в короткі терміни потрібні заготівлі. Але якщо вам потрібні заготівлі 3, 6, 10 тонн ми це виконаємо.

СТАНДАРТИ

Ми виготовляємо сталі у стандартах ГОСТ, ТУ, ДСТУ. За окремим узгодженням виготовляємо сталь у стандартах DIN, AISI, EN.

ukUA